Reklama internetowa

WYBIERZ PAKIET WWW POD SWOJE POTRZEBY!

PAKIET START

Czas realizacji: do 5 dni*

Dopiero zaczynasz promocję w internecie? Czy chciałbyś wyraźnie zaznaczyć swoją obecność w Internecie i posiadać niewielką, ale profesjonalnie wykonaną stronę internetową? W takim przypadku ekonomiczny Pakiet START będzie do tego idealny.

W ramach tego programu rozwoju otrzymasz przemyślaną stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami które łatwo będziesz mógł modyfikować dzięki panelowi administracyjnemu strony.

FUNKCJONALNOŚĆ STRONY INTERNETOWEJ:

 • Nowoczesne technologie (strona wykonana w technologii HTML5, CSS3 oraz PHP),
 • Widok strony kompatybilny zarówno z komputerami jak i urządzeniami mobilnymi,
 • 1 wersja językowa (klient dostarcza treści),
 • Strona główna oraz do trzech podstron w menu strony (O firmie, Oferta, Kontakt),
 • Interaktywna mapka lokalizacyjna firmy,
 • Integracja z Facebookiem (animowany pasek z firmowym profilem FB),
 • Formularz kontaktowy.

PONADTO:

Szata graficzna oparta na fotografiach tematycznych – do 2 widoków treści (widok dla strony głównej i podstrony) – 1 tura poprawek graficznych na poziomie treści i obrazów klienta –  strona przygotowana do przyszłościowego rozwoju zarówno pod względem funkcjonalnym jak i wizualnym – żadnych ukrytych opłat i abonamentów.

PAKIET STANDARD

Czas realizacji: do 7 dni*

Dla ceniących sobie treściwe przekazywanie informacji w rozleglej formie zarówno tekstowej jak i graficznej. Strona z efektownym pokazem slajdów na stronie głównej, efektowną galerią czy też odtwarzaczem video.

W ramach tego programu rozwoju otrzymają Państwo przemyślaną stronę internetową z przekaźnikami treści w postaci systemu aktualności (blog), wspartą efektywnymi rozwiązaniami z zakresu prezentacji multimediów. Wszystko to łatwo będzie można modyfikować dzięki panelowi administracyjnemu strony.

FUNKCJONALNOŚĆ STRONY INTERNETOWEJ:

 • Nowoczesne technologie (strona wykonana w technologii HTML5, CSS3 oraz PHP),
 • Widok strony kompatybilny zarówno z komputerami jak i urządzeniami mobilnymi,
 • Efektowny pokaz zdjęć na głównej stronie zawierający do 3 slajdów,
 • 2 wersje językowe (klient dostarcza treści),
 • Strona główna oraz do sześciu podstron w menu strony (O firmie, Oferta, Kontakt),
 • System nowości w formie bloga,
 • Efektowna galeria zdjęć oraz/lub player video,
 • Statystyki strony dostępne dla zalogowanego administratora,
 • Interaktywna mapka lokalizacyjna firmy i formularz kontaktowy,
 • Integracja z Facebookiem (animowany pasek z firmowym profilem FB).

PONADTO:

Szata graficzna oparta na fotografiach tematycznych – do 2 widoków treści (np. widok dla strony głównej, podstrony) – 3 tury poprawek graficznych zarówno na poziomie treści jak i elementów struktury strony-  strona przygotowana do przyszłościowego rozwoju zarówno pod względem funkcjonalnym jak i wizualnym – żadnych ukrytych opłat i abonamentów.

PAKIET PREMIUM

Czas realizacji: do 14 dni*

Pakiet dla klientów którzy wszechstronnie i przejrzyście chcą siebie zaprezentować w sieci. Serwis www znacznie wybiegający poza funkcję przekazania pojedynczych treści i obrazów.

W ramach tego programu rozwoju otrzymasz stronę internetową która w profesjonalny i rozbudowany sposób przedstawi twoją firmę zarówno od strony informacyjnej jak i prezentacyjnej. Ułatwi to katalog produktów lub odpowiednio zaprojektowany system segregacji treści.
Strona ta także posiada bardzo dobrze przygotowane zaplecze techniczne pod optymalizację dla wyszukiwarek internetowych

FUNKCJONALNOŚĆ STRONY INTERNETOWEJ:

 • Nowoczesne technologie (strona wykonana w technologii HTML5, CSS3 oraz PHP),
 • Widok strony kompatybilny zarówno z komputerami jak i urządzeniami mobilnymi,
 • Efektowny pokaz zdjęć na głównej stronie,
 • do 4 wersji językowych (klient dostarcza treści),
 • Strona główna oraz nielimitowana ilość podstron w menu  (O firmie, Oferta, Kontakt),
 • Wypełnienie treścią do maks. 20 podstron (materiały dostarcza klient)
 • System nowości w formie bloga,
 • Strona przystosowana do podziału dużej ilości treści na przystępny dla internauty sposób,
 • Efektowna galeria zdjęć oraz/lub player video,
 • Statystyki strony dostępne dla zalogowanego administratora,
 • Zaawansowane formularze,
 • Interaktywna mapka lokalizacyjna firmy i formularz kontaktowy.
 • Integracja z Facebookiem (animowany pasek z firmowym profilem FB).

PONADTO:

Szata graficzna oparta na fotografiach tematycznych – do 4 widoków treści (np. widok dla strony głównej, podstrony, portfolio, katalog produktów) – 5 tur poprawek graficznych zarówno na poziomie treści jak i struktury strony –  strona przygotowana do przyszłościowego rozwoju zarówno pod względem funkcjonalnym jak i wizualnym – kompletne szkolenie z zakresu obsługi panelu administracyjnego strony, a także dla redagowania treści kompatybilnych dla lepszego odnajdywania strony w wyszukiwarkach internetowych – żadnych ukrytych opłat i abonamentów.

Pakiet nie obejmuje: rozbudowanych portali informacyjnych, sklepów internetowych, rozbudowanych stron z wyszukiwarką typu biuro nieruchomości lub biuro podróży.

*czas liczony od chwili dostarczenia wszystkich materiałów klienta, nie później niż 48 godzin od podjęcia współpracy.

Wykonane w zgodzie z aktualnymi standardami sieci!
Strona zasilana przez system obsługi zasilający już ponad 13 mln stron na świecie!
Gotowa do pozycjonowania dla wyszukiwarek internetowych.

PIXEL – przyszłościowe strony www dla Ciebie i Twojej firmy!

Z doświadczenia wiemy, że zapotrzebowanie na określone funkcje strony internetowej są różne. Dlatego naszą ofertę kategoryzują trzy ogólne pakiety ofertowe, które pozwolą Państwu znacząco obniżyć koszt strony – płacą Państwo tylko za te funkcje, które są faktycznie potrzebne. Pakiety ułatwiają również podjęcie decyzji z racji umieszczenia w nich najczęściej zawieranych funkcjonalności. Oczywiście każdy pakiet może zostać wzbogacony dodatkowymi funkcjami – w tym celu prosimy o przesłanie zapytania bezpośrednio do nas za pomocą odpowiedniej funkcji przy wybranym pakiecie.

Wszystkie strony wykonujemy w nowoczesnej i przyszłościowej technologii HTML5 wspartej arkuszami stylowania CSS3. Oznacza to, że otrzymują Państwo produkt w technologii która jest cały czas wspierana i posłuży przez długie lata. Łatwość jej obsługi i elastycznej rozbudowy o kolejne funkcje zapewnia system zarządzania treścią stale wspierany i rozwijany jako platforma zindywidualizowana przez nasz zespół profesjonalistów pod potrzeby klienta.

W odróżnieniu od konkurencji nie ograniczamy technologii wykonania strony od jej budżetu – wszystkie posiadają zaprojektowany przemyślany i układ treści który dostosowuje się zarówno do ekranów komputerowych jak i tych w urządzeniach mobilnych. Rozwijamy internet przyszłości – możecie być Państwo pewni, że strona w najbliższym czasie nie będzie potrzebowała przeprojektowania aby podążać za standardami współczesnej sieci.

Zabiegi powyższe, a także wiele innych optymalizuje serwis www pod kątem wyszukiwania w wyszukiwarce Google i innych. Strona już na starcie ma ułatwione zaistnienie w świecie wyszukiwarek internetowych. Po zakończeniu tworzenia i wdrożenia serwisu w sieć oferujemy również dodatkowo pakiety wspomagające uzyskiwanie lepszej dostępności w wynikach wyszukiwania poprzez odpowiednią opiekę nad jej zawartością popartą analityką sieciową we współpracy z narzędziami firmy Google. Więcej informacji w tej kwestii znajdą państwo w dedykowanej temu części naszej strony OPIEKA WWW.

Przez cały czas nasze zdolności w tworzeniu niniejszych usług są udoskonalane i z każdym nowym projektem powstają nowe aspiracje i pomysły, które w konsekwencji budują niepowtarzalną witrynę dla Państwa firmy.

LOSOWE WYKONANIA