Opieka informatyczna firm i urzędów

Oferujemy kompleksową, profesjonalną obsługę informatyczną Państwa firmy. Z naszej strony oddamy Wam doświadczenie i wiedzę, a także zaangażowanie i lojalność. Zapewnimy okresowe zastępowanie pracowników działu informatyki, wsparcie etatowego działu IT, administracje stronami www, pomoc przy awariach lub problemach, uruchamianie rozwiązań telekomunikacyjnych oraz instalację okablowania sieciowego.

Przejmujemy odpowiedzialność za wszelkie zagadnienia informatyczne. Staniemy się szefem działu informatycznego, administratorem, specjalistą pomocy.
Obsługa informatyczna pomoże obniżyć koszty, zapewnić stabilną pracę systemu, zgodną z Waszymi potrzebami, zwiększyć zadowolenie klientów i pracowników.

Pracownicy IT natrafiają na prace, które przekraczają ich możliwości czasowe, lub wyzwania, które wykraczają ponad ich wiedzę i doświadczenie – to naturalne. Nie jest najlepszym rozwiązaniem inwestowanie w dodatkowe etaty lub szkolenia i rozszerzanie obowiązków pracowników. Doskonałym wyborem może być skorzystanie właśnie z outsourcingu IT.

Obecnie współpracujemy z informatykami pracującymi w firmach, wspomagając w bardziej zaawansowanych zadaniach.
Obsługa informatyczna firmy może opierać się w części na etatowych pracownikach, którzy zawsze są na miejscu, a w części na specjalistach współpracujących na zasadach outsourcingu.

Zastępstwo w czasie urlopu? Nic prostszego, każdemu pracownikowi należy się urlop, także informatykowi.
Niestety, nawet jego krótka nieobecność może być dla firmy bardzo trudna lub wręcz katastrofalna. Wskazane byłoby wcześniej zaplanować taką sytuację.Oferujemy naszą pomoc w trakcie wszelkich nieobecności etatowego informatyka. Możemy tymczasowo przejąć jego obowiązki w czasie urlopu, szkolenia lub innych przypadkach.

Przypadki losowe? Warto je też wziąć pod uwagę Niestety, nie każda nieobecność pracownika działu IT będzie z góry zaplanowana.
Jesteśmy do dyspozycji w każdej sytuacji. Gorąco namawiamy do skorzystania z kompleksowej obsługi informatycznej lub stałego wsparcia etatowego działu IT. Niemniej z chęcią pomożemy także doraźnie w przypadku wdrożenia lub nagłej awarii.

Od paru lat współpracujemy z firmą specjalizującą się w instalowaniu i zarządzaniu centralami telefonicznymi, alarmowymi, monitoringiem oraz okablowaniem strukturalnym. Dzięki temu możemy wzbogacić nasze usługi o rozwiązania telekomunikacyjne.