Posiadasz nowoczesną stronę internetową? Co dalej?

Nowoczesna strona internetowa z samoobsługowym panelem zarządzania opartym na systemie zarządzania treścią to rozwiązanie na miarę naszych czasów. Strony internetowe ewoluowały i ze zwykłego skrawka tekstu i obrazów stały się potężnymi aplikacjami “myślącymi” w wielu kategoriach rozwoju w sieci.

System WordPress to rozwiązanie którym  zasilamy nasze strony, aby były łatwe w obsłudze, efektywne w sieci i najważniejsze PRZYSZŁOŚCIOWE i w każdej chwili gotowe do dalszego rozwoju. Silnik ten to aplikacja nad którego rozwojem pracują setki programistów z całego świata. Czyni go to popularnym narzędziem – na tyle popularnym, że ze wszystkich systemów zarządzania treścią opanował on 60% światowego internetu w kategorii stron samoobsługowych.

Przypadek ostrzeżenia internauty przez przeglądarkę o zainfekowanej stronie.

Popularność tego stale rozwijanego systemu zarządzania treścią dla strony www pociąga za sobą również wiele nieuniknionych zagrożeń. Powstaje niestety bardzo wiele złośliwych wirusów i podobnych skryptów które w znaczący sposób mogą zaszkodzić Państwa miejscu w sieci. Bardzo często jest to bagatelizowane przez twórców stron, którzy przestają się interesować tematem po jej zaprojektowaniu i oddaniu klientowi. Ten z kolei zupełnie nieświadomy nie dba o aspekty bezpieczeństwa. Zaatakowana strona nie zdradza w żaden sposób swojego stanu, wykonując rozmaite czynności szkodzące innym miejscom sieci lub jej samej. Często dowiadujemy się o tym za późno kiedy zaatakowana strona jest zgłaszana przez mechanizmy wyszukujące ją w sieci. Te z kolei oznaczają ją jako niebezpieczną i zaniżają jej pozycję w wyszukiwarkach w sieci, poprzez usunięcie z wyników np. Google, a kończąc w ciężkich przypadkach na wyłączeniu strony w sieci dla internauty przez serwer, na którym jest ona ulokowana.

TRACICIE PAŃSTWO W TEN SPOSÓB ZAUFANIE SWOICH AKTUALNYCH I PRZYSZŁYCH KLIENTÓW!

Internet to nieprzewidywalna i stale zmieniająca się przestrzeń. Dlatego stała obsługa, sprawne aktualizacje wtyczek i całego systemu, a także dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej pozwalają unikać wielu problemów i dużych kosztów związanych z ich usuwaniem.

Jakie zagrożenia czekają na właścicieli stron internetowych?

 • Twoja strona internetowa może zostać zaatakowana przez wirusa, trojana lub przez spamerów ukrywających na niej złośliwe linki. Codziennie setki, a nawet tysiące stron internetowych doświadczają problemów, które mogą skutkować nawet ich usunięciem z wyników wyszukiwania Google.
 • Uppsss! Nierzadko zdarza się, że niefortunny splot zdarzeń lub zwykły błąd ludzki powoduje zniknięcie strony lub wyświetlenie w jej miejsce jedynie komunikatu o błędzie.
 • Nieaktualizowane na bieżąco szablony graficzne i wtyczki WordPress mogą powodować problemy z kompatybilnością i złe działanie całej strony.
 • Brak doświadczenia często prowadzi do sytuacji, w której biznes nie wykorzystuje nawet częściowo możliwości, jakie daje odpowiednio zoptymalizowana strona www.

Każda z tych sytuacji stawia Twój biznes w bardzo złym świetle i naraża Cię na straty finansowe. Każdej z tych sytuacji możesz jednak uniknąć z naszą pomocą, a w razie ich zaistnienia błyskawicznie rozprawić się z problemem.

NIE CZEKAJ, AŻ BĘDZIE ZA PÓŹNO.

TWOJA STRONA W SIECI TO TWOJE PIENIĄDZE!

Jakie jest realne zagrożenie?

Z uwagi na fakt, iż WordPress jest znany na całym świecie i powszechnie wykorzystywany przy produkcji stron internetowych przez webdeveloperów, bardzo często staje się celem ataków hakerów.

Nieprawidłowe funkcjonowanie serwisu

Znaczące zwolnienie działania Twojego serwisu – obciążenie serwera. W trudniejszych przypadkach przerwanie funkcjonowania serwisu lub wyłączenie jego panelu administracyjnego.

Usunięcie serwisu z wyszukiwarek

Zniknięcie Twojej strony z indeksu Google (nałożenie kary – filtr).

Spam

Rozsyłanie spamu za pośrednictwem Twojej strony internetowej bez twojej świadomości.

Wypłynięcie poufnych danych

Wyciąganie informacji o zarejestrowanych użytkownikach w Twoim serwisie.

Niechciane reklamy

Umieszczanie różnego rodzaju reklam w treści Twojego serwisu oraz odnośników, które przekierowują do stron spamerskich.

Treści o charakterze erotycznym

Przekierowywanie Twojego serwisu do stron o treściach dla dorosłych oraz tematyce hazardu.

WYKUP WYGODNY PAKIET OCHRONY JUŻ DZIŚ
W SYSTEMIE KWARTALNYM LUB MIESIĘCZNYM!

WYKUPUJĄC PAKIET OTRZYMUJESZ:

 • przyłączenie do naszego centrum www które automatycznie zarządza aktualizacjami skryptów i systemu strony oraz informuje administratora o stanie technicznym twojego serwisu,
 • kompletna kopia bezpieczeństwa strony tworzona  raz w miesiącu,
 • 24 godzinny monitoring twojej strony poprzez profesjonalny skaner antywirusowy,
 • podpięcie monitoringu strony przez mechanizm Google i na bieżąco monitorowanie jej stanu bezpieczeństwa w bazie wyszukiwarki.
 • dwuetapowe logowanie do serwisu,
 • mechanizm blokujący automatyczne skryptu usiłujące po cichu zalogować się do twojej strony metodą prób podstawiania słów,
 • blokadę logowania po wielokrotnej próbie zalogowania z tego samego adresu IP (+ baza zebranych adresów z innych serwisów),
 • raport na żądanie ze stanu technicznego twojej witryny,

   

  i wiele innych profitów które ciągle “dorzucamy” do naszej oferty.

NIE JESTEŚ PEWIEN CZY WSZYSTKO Z TWOJĄ STRONĄ JEST DOBRZE?
ZASTANAWIASZ SIĘ CZY TO OFERTA DLA CIEBIE I CZY JEJ POTRZEBUJESZ?
A MOŻE JUŻ SIĘ ZDECYDOWAŁEŚ ALE POTRZEBUJESZ SZCZEGÓŁÓW?

Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci i doradzimy we wszystkich kwestiach zupełnie za darmo!