Sprzedaż sprzętu komputerowego

W naszej ofercie znajdą Państwo nowe i używane komputery, monitory, drukarki, notebooki, ultrabooki, netbooki i tablety renomowanych producentów. Sprzęty poleasingowe pochodzą z zachodnich firm leasingowych, gdzie po upływie okresu leasingu operacyjnego sprzęt wraca do leasingodawcy, a następnie poddawany jest gruntownym testom. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu bardzo wysokiej jakości urządzenia po nadzwyczaj atrakcyjnych cenach. Co więcej, udzielamy na nie gwarancji, aby nie musieli się Państwo martwić ewentualnymi usterkami, które mogłyby pojawić się w czasie użytkowania sprzętu.

Staramy się sprostać życzeniom nawet najbardziej wymagających klientów. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów i usług są zadowoleni klienci.
Nasza oferta jest cały czas poszerzana o nowe pozycje dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić prawie natychmiastową dostępność poszukiwanych produktów.
Oferujemy nie tylko sprzedaż sprzętu komputerowego, akcesorii, części zamiennych i eksploatacyjnych, ale i fachową pomoc i doradztwo przy doborze urządzeń oraz atrakcyjne ceny.

nowy

Sprzęt komputerowy:

– notebooki, ultrabooki, netbooki, tablety, komputery z certyfikatem CE, monitory (LCD, dotykowe), telewizory LCD, odtwarzacze mp3 i mp4, palmtopy, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne;

– podzespoły komputerowe: karty graficzne, dyski twarde, pamięci ram, napędy optyczne, płyty główne, procesory, itd.;

poleasingowy

Komputery poleasingowe – komputery używane dostępne są w różnych konfiguracjach. Istnieje możliwość opcjonalnej rozbudowy zestawu komputerowego o dodatkowe podzespoły jak pamięć RAM, większy dysk twardy HDD, napęd optyczny.

Monitory poleasingowe – najwyższej klasy monitory poleasingowe uznanych producentów: DELL, HP, LG, Lenovo.

Poleasingowe kserokopiarki i powielacze cyfrowe – dużo drukujesz? Potrzebujesz najlepszych urządzeń zapewniających maksymalną wydajność w firmie? Sprawdź ofertę na poleasingowe kserokopiarki i powielacze cyfrowe Ricoh, Konica Minolta.

Laptopy poleasingowe– najwyższej klasy używane laptopy wiodących i uznanych w świecie biznesu marek: DELL, Hewlett Packard, Lenovo. Laptopy poleasingowe to pełnosprawne, wyselekcjonowane modele w bardzo dobrym stanie.

Laserowe drukarki poleasingowe– wydajne drukarki poleasingowe o doskonałym współczynniku cena / jakość charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji.

jesteśmy PARTNERAMI takich firm jak: