Pakiet www PREMIUM – Zapytanie o cenę

Aby jak najlepiej dopasować się do Państwa zindywidualizowanych potrzeb oprócz samego zapytania o cenę,  prosimy o przesłanie wszelkich dodatkowych wytycznych co do tworzonej strony. Jest także ważne aby opcje niepożądane a wymienione w pakiecie również zostały przez Państwa określone.

Jeśli posiadają Państwo adresy innych stron z których czerpią inspiracje do utworzenia swojego miejsca w sieci prosimy również o zamieszczenie ich oraz opisanie/wskazanie elementów które zwróciły Państwa uwagę.

[contact-form-7 id=”553″]

Czas realizacji: do 14 dni*

Pakiet dla klientów którzy wszechstronnie i przejrzyście chcą siebie zaprezentować w sieci. Serwis www znacznie wybiegający poza funkcję przekazania pojedynczych treści i obrazów.

 

FUNKCJONALNOŚĆ STRONY INTERNETOWEJ:

  • Nowoczesne technologie (strona wykonana w technologii HTML5, CSS3 oraz PHP),
  • Widok strony kompatybilny zarówno z komputerami jak i urządzeniami mobilnymi,
  • 1 wersja językowa (klient dostarcza treści),
  • Strona główna oraz do trzech podstron w menu strony (O firmie, Oferta, Kontakt),
  • Interaktywna mapka lokalizacyjna firmy,
  • Integracja z Facebookiem (animowany pasek z firmowym profilem FB),
  • Formularz kontaktowy.

 

PONADTO:

Szata graficzna oparta na fotografiach tematycznych – do 4 widoków treści (np. widok dla strony głównej, podstrony, portfolio, katalog produktów) – 5 tur poprawek graficznych zarówno na poziomie treści jak i struktury strony –  strona przygotowana do przyszłościowego rozwoju zarówno pod względem funkcjonalnym jak i wizualnym – kompletne szkolenie z zakresu obsługi panelu administracyjnego strony, a także dla redagowania treści kompatybilnych dla lepszego odnajdywania strony w wyszukiwarkach internetowych – żadnych ukrytych opłat i abonamentów.

Pakiet nie obejmuje: rozbudowanych portali informacyjnych, sklepów internetowych, rozbudowanych stron z wyszukiwarką typu biuro nieruchomości lub biuro podróży.